vnutrennie.jpgЛінія КіноЛінія Кіно

Компанія «Лінія Кіно» - одна з найбільш популярних мереж сучасних кінотеатрів, яка вже давно стала улюбленим місцем проведення родинного дозвілля та дозвілля молоді.

Мережа «Лінія Кіно» включає три кінотеатри в Києві: «Аладдін» (ст. м. Позняки), «Магеллан» (ст. м. «Теремки»), «Метрополіс» (ст. м. «Оболонь») та  один кінотеатр у Івано-Франковську («Космос»). Яскраві інтер’єри, комфорт у зоні очікування, найсучасніше кінопроекційне обладнання та 3D, що відповідає голлівудським стандартам кінопоказу, найдухмянійший попкорн, виготовлений за оригінальною рецептурою, найсмачніші бургери, круасани та піца. Трансляція спортивних подій у барах кінотеатрів, використання унікальних для України розважальних систем Wider – у нас весело й цікаво дорослим і дітям. 

Жанрова різноманітність фільмів приємно здивує самого вибагливого шанувальника кіно. Зважена тарифна політика, постійний контроль якості продукції бару, розробка оригінальної рецептури піци, попкорну, бургер- та круасан- меню  – все це дозволяє мережі «Лінія Кіно» забезпечити найкращі в Україні показники заповнюваності залів та співвідношення конфешн до бокс офісу. Мережа кінотеатрів «Лінія Кіно»-відмінний вибір для відпочинку сім'єю, романтичного побачення та зустрічі старих друзів. 

4-й поверх ТРЦ Cherry Mall

http://liniakino.com/
1

2

3

4

5

6