Чекаємо на Вас:
Вишневе, вул.Київська, 2л

Телефонуйте:
+38(050) 011-02-88

Лінія кіно

Мережа кінотеатрів «Лінія кіно» - одна з перших в Україні мереж сучасних багатозальних кінотеатрів, які вже давно стали місцем проведення дозвілля.

Кінотеатр в ТРЦ Cherry Mall це шість залів оснащені кращім кінопроекційним та звуковим обладнанням провідних європейських виробників. Один з залів обладнано найсучаснішим лазерним проектором, що забезпечує живе і контрастне 3D-зображення.

Для найвибагливіших глядачів в кінотеатрі є VIP-зала, обладнана кріслами-реклайнерами, що створюють новий рівень комфорту кінопоказу.

В очікуванні сеансу відвідувачі зможуть зручно розташуватися на м'яких диванах у фойє кінотеатру і скуштувати смачний хрусткий попкорн з різними смаками: солоний, зі смаком сиру чи бекону, неповторний карамельний. Якщо обираєте між солоним чи солодким, маємо вихід, наш Чікаго Мікс, поєднай непоєднуване!

Крім того, Лінія Кіно проводить різноманітні розважальні програми для дітей та презентації українських стрічок за участі акторів та авторів фільмів.

Кіно – це настрій, а кінотеатр – це місце для чудового відпочинку в колі друзів чи з родиною. Великі екрани, чудовий звук, зручні крісла, смачний попкорн, якісне обслуговування – все що потрібно для яскравого відпочинку та гарного настрою.

Чекаємо вас у кіно!

Замовити квитки Ви можете на сайті: www.liniakino.com

А також, запрошуємо вас відвідати ресторан кінотеатру.

Затишна атмосфера, широкий асортимент коктейлів та оригінальні страви подарують вам приємний настрій. І головне, у нас безпечно, адже персонал дотримується усіх карантинних вимог!

Повернутися до Розваг та послуг

© Copyright 2023 Cherrymall.com.ua