Чекаємо на Вас:
Вишневе, вул.Київська, 2л

Телефонуйте:
+38(050) 011-02-88

Play & Jump

Парк дитячих розваг «Play&Jump kids park» - це новий формат сучасного культурно-розважального простору для активного та творчого розвитку ваших дітей. Концепцією «Play&Jump kids park» є втілення енергії, динаміки та експресивності. Ми прагнемо бути міським культурним трендом даруючи приємне хвилювання та веселий відпочинок від буденних справ.

Кожен день на Вас чекають наші відповідальна та позитивна команда, незабутні вечірки, свята, нові враження і щасливі миті поруч з друзями та близькими. Веселі аніматори не дозволять сумувати та з великою радістю будуть розважати та піклуватися про Ваших діточок! Дитячий парк розваг об’єднав навколо себе цікаві та різноманітні види розваг. Батутна арена, лабіринти, відеоігри, майстер-класи, скеледром, повітряна кімната, все це та багато іншого розташовано на одній території, щоб подарувати Вам та вашим дітям радісне та комфортне перебування разом з нами.

Наша територія поділена на вікові зони. Для найменших - «Minikids» від 1 до 5 років. Для малюків розроблений окремий лабіринт з різноманітними перепонами та веселі гірки з басейном наповнений різнокольоровими кульками. Новинкою для найспритніших буде триповерховий лабіринт-вулик — не звична форма, динамічна розвага яка без сумнівів зацікавить ваших діточок. Незабутню радість подарує малюкам повітряна кімната з невловимими, яскравими повітряними кульками. А ще безліч іграшок призначених для розвитку мовлення, сенсорики, моторики, координаційних рухів та допоможуть розвити логічне мислення та кмітливість малюка.

В очікуванні сеансу відвідувачі зможуть зручно розташуватися на м'яких диванах у фойє кінотеатру і скуштувати смачний хрусткий попкорн з різними смаками: солоний, зі смаком сиру чи бекону, неповторний карамельний. Якщо обираєте між солоним чи солодким, маємо вихід, наш Чікаго Мікс, поєднай непоєднуване!

Вас здивує найвищий в Києві та київській області п’ятиповерховий лабіринт, від 5 років, з найбільшим всередині нього мотузковим лабіринтом. Стрибки в гору, мабуть, найцікавіша з активних розвага серед дітей і в нас є 80 м² батутної арени, яка дає нагоду протистояти силі тяжіння. Юні скелелази можуть піднятися вгору по скеледрому і зробити стрибок у поролонову яму. Для геймерів ми підготували найновіші відеоігри Sony PlayStation 4 Pro та найенергійніші танцювально-ритмічні ігри Xbox 360 Kinect.

«Play&Jump kids park» чекає на Вас!. Підписуйтесь та слідкуйте за новинами та акціями й особливими пропозиціями на наших соціальних сторінках instagram та facebook

Повернутися до Розваг та послуг

© Copyright 2023 Cherrymall.com.ua